Garage Sale

Neslihan Yeldan, Billur Saatçi, Arzu Sabancı, Şebnem Çapa, Çağla Şikel, Aslı Enver, Ezgi Mola gibi Celebrity’ler Garage Sale alanımızda 2. el eşyalarının satışını yapacaklar ve gelirlerinin bir kısmını TOFD’ye (Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği), Meme Kanseri Vakfı veya TEGV’e bağışlayacaklar. Bu alan için de sponsor olabilir markanıza ve kadınlara özel sosyal sorumluluk çalışması yapabilirsiniz.

Read More

Marka Duvarı

Markanız adına bir deneyim yaşatacağınız ve katılımcılarla birlikte kalıcı bir eser yaratacağımız 15 m2’lik alan. Festival girişinde konumlandıracağımız bu duvarı kiralayabilir, boya markasıysanız boyalarınızı ve fırçalarınızı, farklı bir üretim yapıyorsanız üretim parçalarınızı bu alana koyabilirsiniz. Yaratacağımız bu duvara kadın katılımcılar kendilerinden bir çizgi, bir kolaj parçası eklemelerini sağlayabilir veya markanız adına enstelasyon yapabilirsiniz.

Read More

Design Shopping

Kadın girişimcilere ait butik ve tasarım ürünlerin satıldığı stantlardan oluşan, satış ve tanıtım alanı. Sizin de markanızın kurucusu bir kadın ise bu alanda yerinizi alabilirsiniz.

Read More