Mobil Sampling

Stant alanı kurmadan ürün sample’larınızı festival içerisinde biletli ve biletsiz alanlarda mobil ekiplerle dağıtabilme imkanı.

Read More

Instagram Deneyim Alanları

Son yılların en büyük trendi olan ve kadınların büyük ilgisini çeken selfie deneyim alanlarımızı markanız ile sahiplenebilir,Sosyal Medya’da görünürlüğünüzü arttırabilirsiniz. Tasarım ekibimiz markanıza özel tasarımlar hazırlayabileceği gibi, var olan bir Instagram fotoğraf alanınızı da Kadınlar Festivali’nde konumlandırabilirsiniz.

Read More

Konserler, Youtuber ve Influencer Söyleşileri

Gün boyu konserlerin, gösterilerin yapıldığı, markanız ile bir araya getirmek istediğiniz Youtuber veya Influencer’a istediğiniz konuda söyleşi yaptırabileceğiniz dopdolu bir program! Aynı zamanda markanızla eşleştirmek isteyebileceğiniz belirlenmiş influencerlarla söyleşileri de sahiplenmek için influencer bütçe teklif listemizi talep edebilirsiniz.

Read More

Workshop Alanları

Kadınlar Festivalinde 5 tane genel katılıma açık Workshop alanı olacaktır. Workshop alanlarına sponsor olabilirsiniz. Workshop alanlarını dilerseniz Garage Sale alanı olarak da kiralayabilirsiniz. Workshop alanları 5×5 m2’dir. Örnek Workshoplar : Çocuklara Sağlıklı İçecekler Workshop Dekorasyon Workshop Giyilebilir Sanat Atölyesi Workshop Saç Tasarım Workshop Makyaj Tasarım Workshop

Read More

Phygital Mağaza

Festival alanında Türkiye’nin ilk Phygital Mağazasını açmak ister misiniz? Türkiye’nin ilk Phygital Mağazasını Kadınlar Festivali’nde açmanız için Türkiye’nin ilk Phygital Ekibi’yle iletişime geçebilirsiniz.

Read More

Sokak Defilesi

İsteyen markaların defile düzenleyeceği, yeni sezon ürünlerini tanıtacağı sokak defilesi alanı. Sokak Defilesi alanımızda, isteyen markalara 2 saat kullanım hakkı tanınacaktır. Sokak defilesi için tekstilden teknolojiye kadar her türlü ürününüzle sokak defilesini sahiplenebilirsiniz.

Read More

Marka Deneyim Alanları

Markanızın mesajına göre kurguladığınız aktivasyonlarla, tüketicilerinizle buluşurken, onların güzel zaman geçirmelerini ve ürünlerinizle tanışmalarını sağlayabileceğiniz ve isteğinize göre özel boyutlarda stant alanı kiralayabileceğiniz deneyim noktaları. Marka Deneyim Alanları : LARGE : 5×3 m2 MEDIUM : 3×2 m2 SMALL : 2×2 m2

Read More

Garage Sale

Neslihan Yeldan, Billur Saatçi, Arzu Sabancı, Şebnem Çapa, Çağla Şikel, Aslı Enver, Ezgi Mola gibi Celebrity’ler Garage Sale alanımızda 2. el eşyalarının satışını yapacaklar ve gelirlerinin bir kısmını TOFD’ye (Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği), Meme Kanseri Vakfı veya TEGV’e bağışlayacaklar. Bu alan için de sponsor olabilir markanıza ve kadınlara özel sosyal sorumluluk çalışması yapabilirsiniz.

Read More

Marka Duvarı

Markanız adına bir deneyim yaşatacağınız ve katılımcılarla birlikte kalıcı bir eser yaratacağımız 15 m2’lik alan. Festival girişinde konumlandıracağımız bu duvarı kiralayabilir, boya markasıysanız boyalarınızı ve fırçalarınızı, farklı bir üretim yapıyorsanız üretim parçalarınızı bu alana koyabilirsiniz. Yaratacağımız bu duvara kadın katılımcılar kendilerinden bir çizgi, bir kolaj parçası eklemelerini sağlayabilir veya markanız adına enstelasyon yapabilirsiniz.

Read More